Firma "magater" oferuje usługi związane z produkcją i montażem balustrad ze stali nierdzewnej.
7. Projektowanie
1. Balustrady zewnętrzne.
Ze względu na rodzaj materiału z jakiego są wykonane (stal nierdzewna), tego typu konstrukcje znajdują zastosowanie na zewnątrz, są odporne na warunki atmosferyczne, nie wymagają renowacji (malowania) i nadają budynkom elegancki wygląd.
     1. Balustrady ze stali nierdzewnej zewnętrzne.
     2. Balustrady ze stali nierdzewnej wewnętrzne.
     3. Balustrady szklane i z wypełnieniem szklanym.
     4. Poręcze.
     5. Podjazdy dla niepełnosprawnych.
     6. Konstrukcje schodów.
     7. Projektowanie 3D.
Oferta skierowana jest zarówno do osób prywatnych jak również do firm i instytucji.
2. Balustrady wewnętrzne.
Tego typu balustrady poza funkcją bezpieczeństwa są również elementem wystroju wnętrza domu, salonu czy klatki schodowej. Często wybór odpowiedniego rodzaju balustrady jest bardzo trudny, dlatego projekty (wizualizacje 3D), zdecydowanie pomagają w podjęciu decyzji.
3. Balustrady szklane.
Nadają wnętrzu niepowtarzalny, ekskluzywny wygląd i stanowią najlepsze zabezpiecznie ze względu na brak pustych przestrzeni. Tego typu konstrukcje tworzą wrażenie lekkości i dają poczucie bezpieczeństwa, a zarazem nie ograniczają widoku oraz światła.
4. Poręcze.
Poza funkcją użytkową pełnią również rolę dopełnienia balustrady. Są zazwyczaj montowane na ścianie wzdłuż schodów i mają różny kształt oraz formę. Często są jednak elementem dekoracyjnym.
Balustrady na podjazdach wykonane ze stali nierdzewnej są najlepszym wyborem nie tylko ze względu na rodzaj materiału, którego w przyszłości nie trzeba będzie odnawiać i malować, ale również ze względu na wygląd i estetykę otoczenia.
Przed rozpoczęciem zlecenia dokonywany jest dokładny pomiar oraz ustalenie szczegółów. Na tej podstawie tworzony jest projekt (wizualizacja 3D) oraz dokładna wycena przyszłej realizacji. Ma to na celu zobrazowanie konstrukcji, wybór najlepszej wersji, a także  wyeliminowanie nieporozumień podczas montażu.
6. Schody.
Wychodząc na przeciw potrzebom firma projektuje i wykonuje konstrukcje schodów. W zależności od indywidualnych wymagań oraz wystroju wnętrza schody mogą być wykonane nie tylko ze stali nierdzewnej ale również lakierowane na ustalony wcześniej kolor połączone z drewnem lub szkłem.
5.Podjazdy dla niepełnosprawnych.
Pracownia balustrad ze stali nierdzewnej
504 553 329
magater
info@magater.pl
Copyright © magater 2016